Lūpų didinimas

 

Odos senėjimas prasideda jau nuo 30 metų. Mažėja odos ląstelių – fibroblastų – aktyvumas, todėl mažėja kolageno ir elastino skaidulų susidarymas, lėtėja tarpląstelinės medžiagos (t. p. hialiurono rūgšties) atsinaujinimas. Pasikeičia odos elastingumas, tonusas, storis, reljefas ir spalva, oda labiau sausėja, atsiranda vis daugiau raukšlelių.

Tokie išoriniai veiksniai, kaip stresas, netinkama mityba, žalingi įpročiai, ultravioletiniai spinduliai, įvairios sveikatos problemos, dažnai pagreitina odos senėjimą.
Dėl emocijų veide susiformuoja dinaminės (mimikos) raukšlės, dėl laiko – gravitacinės ptozės (minkštųjų audinių sunykimas): paryškėja nosies ir lūpų kampų raukšlės (verkiančios lūpos), formuojasi vertikalios raukšlės aplink burną, akis, tarpuakio srityje.
Injekcinė kontūrinė plastika – tai nechirurginis veido ir kitų kūno sričių kontūrų formavimas injekciniais preparatais – audinių užpildais. Šiuos preparatus galima kombinuoti su gydymu botulino A tipo toksino injekcijomis, mezoterapija, kitomis grožio procedūromis.
Tai saugus ir greitas būdas pagerinti savo išvaizdą.
Audinių užpildai, leidžiami po oda, savo tūriu iškelia kontūrą, suteikia jam norimą formą. Kai užpildai leidžiami į giliuosius odos sluoksnius, kartu su raukšlelių lyginimu jie stimuliuoja odos ląsteles (fibroblastus), todėl suintensyvėja kolageno, elastino, skaidulų susidarymas, odos reljefas tampa lygesnis, švelnesnis.
Audinių užpildai, leidžiami į lūpas, jas padidina, pastorina, išlygina lūpų paviršiuje esančias raukšles.
Veido kontūrų formavimui naudojami negyvulinės kilmės audinių užpildai. Biodegraduojantys geliai –hialurono rūgšties užpildai – priimtinesni mūsų organizmui, suskaidomi iki galutinių degradacijos produktų ir pašalinami iš organizmo. Klinikoje naudojami aukščiausios kokybės audinių užpildai (Juvaderm., Surgiderm ir kt.).

• Greita procedūra (iki 30 min. ), atliekama ambulatoriškai, netrikdo kasdienės veiklos
• Akivaizdūs rezultatai
• Minimali invazija ir diskomfortas – prieš procedūrą atliekama vietinė nejautra

Rezultatas:
Akivaizdus efektas išlieka 8 –12 mėnesių.

Po procedūros:
• Nerekomenduojama eiti į soliariumą
• Vengti pirties
• Nerekomenduojamos fizioterapijos procedūros

Prieš procedūrą būtina gydytojo specialisto konsultacija, kad įvertintų Jūsų odos būklę, lūkesčius, sudarytų Jums tinkamiausią korekcijos planą, parinktų tinkamą preparatą.

© UAB „Klaipėdos estetinės ir lazerinės medicinos centras“ 2019

J. Zembrickio g. 6, Klaipėda

Tel. +37046210099, +37068212222

Klinikos darbo laikas: I-V  8:00 – 19:00 val.
Būtinoji pagalba I-VII nuo 00:00 - 24:00 val.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mūsų interneto tinklapis patalpina slapukus jūsų naršyklėje ar įrenginyje tada, jei tokia funkcija yra aktyvuota jūsų naršyklės nustatymuose. Mes naudojame šiuos slapukus siekdami pagerinti šios svetainės funkcionalumą, analizės ir interesais paremtos reklamos tikslais. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu.