CLaCS (Cryo Laser & Cryo Sclerotherapy) - išsiplėtusių venų ir veninių kapiliarų gydymas

CLaCS (Cryo Laser &Cryo Sclerotherapy) – kombinuotas išsiplėtusių venų ir veninių kapiliarų gydymas. Tai intensyvi lazerio terapija ir injekcinė skleroterapija kartu su padidinto vaizdo realybe ( specialia optine sistema) ir stipriu odos šaldymu.
Lazeris veikia veninį kapiliarą ar venos sienelę , nepakenkdamas odos. Veninio kapiliaro spindis tą pačią sekundę susitraukia. Po kelių sekundžių į išsiplėtusią veninę kraujagyslę suleidžiama sklerozuojanti medžiaga. Visą procedūrą naudojama speciali šaldymo įranga. Procedūra atliekama naudojant specialią didinančią bei venas skenuojančią optinę sistemą. Jos pagalba gydytojas aiškiai mato net mažiausias venas bei maitinančias kapiliarus ir  kraujagysles ant odos paviršiaus. Po ClaCs gydymo dažniausiai venos dingsta per 4-6 savaites, bet kartais procedūrą reikia ir pakartoti.
 

© UAB „Klaipėdos estetinės ir lazerinės medicinos centras“ 2019

J. Zembrickio g. 6, Klaipėda

Tel. +37046210099, +37068212222

Klinikos darbo laikas: I-V  8:00 – 19:00 val.
Būtinoji pagalba I-VII nuo 00:00 - 24:00 val.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mūsų interneto tinklapis patalpina slapukus jūsų naršyklėje ar įrenginyje tada, jei tokia funkcija yra aktyvuota jūsų naršyklės nustatymuose. Mes naudojame šiuos slapukus siekdami pagerinti šios svetainės funkcionalumą, analizės ir interesais paremtos reklamos tikslais. Toliau naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu.